Analityk Biznesowy

ID : 167981 - Data publikacji : 2017-08-12 - Data wygaśnięcia ogłoszenia : 2030-12-31
Pracodawca : HAYS Poland
  Proponowane wynagrodzenie: 0  0.00 /
Miejsce pracy : Warszawa,   Kraj :
Wybierz branże : Usługi   Wybierz rodzaj umowy o pracę :
Doświadczenie :   Wykształcenie :

IT Contracting

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta z sektora publicznego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka Biznesowego.

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych,
  • Analiza danych, dokumentacji oraz procesów biznesowych klienta,
  • Tworzenie dokumentacji funkcjonalnej.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego (min. 5 lat),
  • Umiejętność zbierania oraz dokumentowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

kontakt:

Hays Poland
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel: +48 22 584 5650
fax: +48 22 584 5651