Asystent/ka Działu HR

ID : 172116 - Data publikacji : 2017-10-13 - Data wygaśnięcia ogłoszenia : 2030-12-31
Pracodawca : HAYS Poland
  Proponowane wynagrodzenie: 0  0.00 /
Miejsce pracy : Poznań,   Kraj :
Wybierz branże : Usługi   Wybierz rodzaj umowy o pracę :
Doświadczenie :   Wykształcenie :

HR & Training

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora usług wspólnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu HR

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu HR w zakresie administracji personalnej oraz innych procesów z obszaru HR. Do szczegółowych zadań na tym stanowisku będzie należeć: zbieranie i koordynowanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia pracowników oraz przekazywanie do dostawcy usług HR, a także bycie w kontakcie z pracownikami w kontekście pytań, wątpliwości w tym obszarze. Co więcej , osoba ta będzie brać udział w innych projektach, np. rekrutacjach, działaniach związanych z komunikacją, employer brandingiem oraz dodatkowo będzie wspierać w procesie organizacji podróży służbowych

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posiadające doświadczenie w pracy administracyjnej – najlepiej w dziale HR, potrafiące na podstawowym poziomie obsługiwać aplikacje MS Office – Ms Word, Excel, Outlook. Poszukujemy osób znających j. angielski na poziomie komunikatywnym. Cechy, których poszukujemy u Kandydatów to: skrupulatność, dobra organizacja pracy i komunikatywność.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej firmie zlokalizowanej w centrum Poznania. Oferta dotyczy pracy na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy.

kontakt:

Hays Poland
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel: +48 22 584 5650
fax: +48 22 584 5651