Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426
Oferty pracy, praca, praca za granicą - HRC.PL

Project Engineer

ID : 176083 - Data publikacji : 2017-12-07 - Data wygaśnięcia ogłoszenia : 2030-12-31
Pracodawca : HAYS Poland
  Proponowane wynagrodzenie: 0  0.00 /
Miejsce pracy : Polska Zachodnia,   Kraj :
Wybierz branże : Usługi   Wybierz rodzaj umowy o pracę :
Doświadczenie :   Wykształcenie :

Manufacturing

Dla naszego Klienta, skandynawskiego Producenta z obszaru elektroniki, zlokalizowanego w Brzegu Dolnym, poszukujemy obecnie Inżyniera, dla którego nowe wdrożenia, elektronika, APQP, FMEA i Lean Manufacturing brzmią nie tylko znajomo, ale i interesująco… :-)

Czy czujesz, że branża elektroniczna to miejsce, w którym odnajdujesz się, jak ryba w wodzie? Chciałbyś/chciałabyś zostać Inżynierem Projektu w skandynawskiej firmie, w której dużo się dzieje, czas pracy jest elastyczny, a projekty – wciąż nowe i ciekawe?
Czytaj dalej – to stanowisko może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie… :-)

Do zadań poszukiwanej osoby należeć będzie przede wszystkim planowanie oraz wdrażanie nowych projektów produkcyjnych, a także optymalizacja procesów już wdrożonych, przy równoczesnym, stałym kontakcie z klientem zagranicznym (w zakresie wdrożenia, produkcji oraz wprowadzanych przez klienta zmian). Oprócz tego, poszukiwany Inżynier Projektu będzie tworzyć, prowadzić oraz nadzorować dokumentację technologiczną i produkcyjną. Jako część zespołu Customer Focus Team, Inżynier Projektu będzie współpracować ze specjalistami również z innych obszarów (zakupy, planowanie, produkcja, jakość).

Aby sprostać wspomnianym zadaniom i samodzielnemu charakterowi tej roli, dla naszego Klienta niezbędna jest wiedza i wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii produkcji/elektroniki/elektrotechniki (lub pokrewne). Co istotne w kompleksowej roli Inżyniera Projektu, idealny Kandydat powinien posiadać min. 2 lata doświadczenia zawodowego (zdobytego w firmie produkcyjnej), a także znać, rozumieć i wykorzystywać w pracy narzędzia/procesy, takie jak: APQP, FMEA, czy Lean Manufacturing. Od przyszłego członka zespołu Customer Focus Team oczekiwać będzie się również kreatywności, własnej inicjatywy i samodzielności w działaniu. Aby skutecznie współpracować w międzynarodowym środowisku, poszukiwany Kandydat/Kandydatka powinien/powinna bez problemu posługiwać się językiem angielskim.

Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia w dynamicznej, rozwijającej się firmie o „przyjemnym” i pro-pracowniczym kapitale, oferuje możliwość realizowania kreatywnych i ambitnych zadań na samodzielnym stanowisku, pracy w elastycznych godzinach oraz atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych.

Brzmi interesująco? Czujesz, że to wyzwanie dla Ciebie?
To wspaniale! Kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV!

Nasze możliwości są niestety ograniczone – zaznaczamy, że jest ryzyko, iż przy sporym zainteresowaniu wdrażaniem nowych projektów możemy nie dotrzeć do każdego Kandydata aplikującego na to stanowisko... :-)

kontakt:

Hays Poland
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel: +48 22 584 5650
fax: +48 22 584 5651