Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /configuration.php:1) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426
Oferty pracy, praca, praca za granicą - HRC.PL

Kierownik Serwisu (Warszawa)

ID : 177278 - Data publikacji : 2018-01-05 - Data wygaśnięcia ogłoszenia : 2030-12-31
Pracodawca : HAYS Poland
  Proponowane wynagrodzenie: 0  0.00 /
Miejsce pracy : Warszawa,   Kraj :
Wybierz branże : Usługi   Wybierz rodzaj umowy o pracę :
Doświadczenie :   Wykształcenie :

Contact Centres

Dla naszego Klienta, jednego z kluczowych dealerów samochodów dostawczych i ciężarowych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Kierownika Serwisu.

Kierownik Serwisu odpowiedzialny będzie za kierowanie serwisem, regularną ocenę wyników i bezpośredni kontakt z Klientami mający na celu ciągłe podnoszenie jakości obsługi Klienta. Do głównych obowiązków należało będzie także zarządzanie zespołem technicznym, planowanie i ocena wyników.

Poszukujemy osoby, która oprócz technicznych i organizacyjnych umiejętności będzie także posiadała biznesowe spojrzenie na serwis ze szczególną dbałością o budżet i osiągane wyniki. Umiejętność analizy pracy serwisu i wyciągania wniosków prowadzących do poprawienia jakości jest szczególnie kluczowa.

Wymagamy technicznego wykształcenia i co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem serwisowym. Mile widziane jest także wcześniejsze doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego. Oczekujemy bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej i potrzeb Klientów w tym obszarze.

Szczególnie istotna jest doskonała organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, innowacyjność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, na którą składa się wynagrodzenie podstawowe i premia adekwatna do osiągniętych wyników.  Pracodawca daje także możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez cykl szkoleń i współpracę z wykwalifikowanymi zespołami serwisowymi w całej Polsce.

kontakt:

Hays Poland
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel: +48 22 584 5650
fax: +48 22 584 5651